download-hd-calendar-semi-circle-shape-png-transparent-png-image-semi-circle-shape-png-1866_935
download-hd-calendar-semi-circle-shape-png-transparent-png-image-semi-circle-shape-png-1866_935

وسایلی که میتوان بصورت دست دوم خریداری کرد

لوازم دست دوم

ممکن است شما با شنیدن نام کالاهای دست دوم به کلماتی مانند زشت یا فرسوده فکر کنید، اما وضعیت بازار دست دوم آنچنان که فکر می‌کنید بد نیست. در این بازار می توانید کالاها و اقلام سالم نیز با قیمت های بسیار پایین تر پیدا کنید که شاید هرگز فکرش را هم نکرده باشید. شما می توانید به سمساری مراجعه کنید و وسایل و لوازم دست دوم مورد نیاز خود را خریداری کنید.

ساعت 

انواع و اقسام و سبک‌های مختلف ساعت وجود دارد. معمولا بسیاری از مردم دوست دارند چندین ساعت داشته باشند. بعضی از افراد هر سال یک ساعت را می پوشند. برخی دیگر در طی سالیان متمادی فرسوده می‌شوند.

چه در مورد ساعت‌های کوارتز (با باتری) صحبت کنیم و چه ساعت‌های اتوماتیک (با کار مکانیکی)، می‌توانید ساعت‌های دست دوم بسیار خوبی را با کسری از قیمت جدید آن‌ها پیدا کنید.

ممکن است بپرسید از یک ساعت چقدر استفاده شده است. اما آنها واقعاً چقدر مورد استفاده قرار می‌گیرند؟ هنگامی که آن‌ها روی دست قرار می‌گیرند، کارهای دیگری غیر از نشستن روی مچ دست ما انجام نمی‌دهند. در بیشتر مواقع، آن‌ها را در طول روز دراورده و آسیب واقعی نمی‌بینند.

دست دوم
لوازم و وسایلی که می توان به صورت دست دوم آن ها را خریداری کرد.

 لوازم آنتیک

برای بسیاری از افراد، به ویژه افراد مسن، اشیا قدیمی و عتیقه جات از جذابیت خاصی برخوردار هستند. لوازمی مانند سماور ذغالی، صندوقچه، گلابپاش، آفتابه لگن و … که می‌تواند با آن در زمان سفر کنند. این موارد یادآور خاطرات گذشته است و می‌توان آن‌ها را در زندگی نسل‌های قدیمی یافت. اگر به لوازم آنتیک علاقه دارید، مطمئناً مطالعه در مورد سبک‌های هنری، صنایع دستی و سابقه ساخت اشیا تولید شده در زمان‌های مختلف به شما عزیزان در مورد زمان تولید، ساخت و ارزش آن محصول آنتیک کمک می‌کند.

میز نهارخوری

میز نهارخوری یکی از دلایلیست که باعث دوست داشتن خانه شما می‌شود. میز نهارخوری یکی از لوازمی است که باعث می‌شود شما و خانواده برای وعده‌ و میان وعده‌ها دور هم جمع شوید و به شما کمک می‌کند تا از امکانات یک سبک زندگی راحت لذت ببرید. از آنجا که این وسیله تقریباً به فضای زیادی در آشپزخانه احتیاج دارد، ما غالباً نمی‌توانیم یک میز غذاخوری به اندازه دلخواه در آشپزخانه خود قرار دهیم. به همین دلیل، خرید یک میز نهارخوری دست دوم باعث صرفه جویی در هزینه‌ها می‌شود و به ما امکان خرید مدلی به اندازه دلخواه را می‌دهد.

قهوه ساز

اولین و مهم ترین امتیاز خرید دستگاه قهوه ساز دست دوم این است که قیمت کمتری دارد. حقیقت این است که افراد زیادی اقدام به  خرید قهوه ساز نو می کنند اما بعد از مدتی دیگر از آن استفاده نکرده و تصمیم به فروش آن می گیرند. در این صورت شما می توانید دستگاهی تقریبا نو با هزینه بسیار کمتر بخرید.

همچنین به دلیل پایین بودن قیمت می توان با هزینه مشابه یک دستگاه قهوه ساز دست دوم با کیفیت تر پیدا کرد. شما می توانید از یک دستگاه قهوه ساز عالی قهوه عالی بگیرید بدون اینکه هزینه سنگینی که معمولاً اگر دستگاه “نو” بود می پرداختید.

کتاب‌های دست دوم

این مورد حتی امروزه که کتاب‌های الکترونیکی بسیار محبوب شده‌اند بیشتر صدق می‌کند! اگر هنوز کتاب‌های واقعی و کاغذی را دوست دارید، خرید کتاب‌های دست دوم عملاً یک امر ضروری است. اولا، چند بار کتاب را می‌خوانیم؟ یک بار؟ دو برابر؟ حتی اگر ده بار باشد، احتمالاً خود کتاب به اندازه یک کتاب جدید خوب به نظر می‌رسد. کتاب‌ها به دلیل عوامل محیطی مانند له شدن، قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم آفتاب، خیس شدن و غیره بیشتر آسیب می‌بینند؛ نه از مطالعه آنها.

اطلاعات موجود در کتاب بدون توجه به جدید یا دست دوم بودن، یکسان است. تنها تفاوت ممکن است زیبایی باشد.

دست دوم
خرید لوازم و وسایل به صورت دست دوم

آلات موسیقی

آلات موسیقی شباهت زیادی به وسایل ورزشی دارند. این که آیا شما یک مبتدی، نوازنده گاه به گاه یا کسی هستید که چیزهای دیگری را می‎زند، انتخاب گسترده‎ای از آلات موسیقی دست دوم را در بازار میتوانید بررسی کنید!

بسیاری از مردم با الهام از یک موسیقی و ابتدا در یک تلاش جدید برای یادگیری آن به دنبال خرید ساز میروند. با این حال، دقیقاً مانند ورزش، نواختن موسیقی به تمرین و پشتکار احتیاج دارد. سازهای بسیاری از افراد با مرور زمان فراموش شده و در گوشه ای از خانه خاک میخورد.

مبلمان 

بهترین انتخاب برای کسانی که از مبلمان کهنه و رنگ رو رفته منزلشان خسته شده‌اند، اما نمی‌دانند چگونه با صرف هزینه کم حال و هوای فضای منزل خود را عوض کنند، خرید مبلمان دست دوم سالم است.

 با این کار نه تنها از تخریب جنگل و آسیب زدن به محیط‌زیست جلوگیری می‌شود بلکه با صرف هزینه کم، می‌توان جلوه خاصی به محیط منزل داد؛ البته باید دقت کنید که برای خرید مبلمان دست دوم توجه به ظاهر و مدل مبل کافی نیست. به همین دلیل در این بخش نکاتی را با شما در میان می‌گذاریم تا در هنگام خرید مبلمان دست دوم بهترین انتخاب را داشته‌ باشید.

دست دوم
چه وسایلی را می توان به صورت دست دوم خریداری کرد؟

روش کار سمساری آریا

سمساری آریا در  بیشتر محلات تهران دارای شعبه و نمایندگی برای خدمات است. فروش لوازم منزل به سمساری آریا همیشه قابل اعتماد تر است نسبت به آن که خود شما بخواهید آن لوازم را بفروشید و یا به خریداران دوره گرد بفروشید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *