download-hd-calendar-semi-circle-shape-png-transparent-png-image-semi-circle-shape-png-1866_935
download-hd-calendar-semi-circle-shape-png-transparent-png-image-semi-circle-shape-png-1866_935

نکاتی برای خرید بخارشوی دست دوم

خرید بخارشوی دست دوم

امروزه به دلیل مزایای شستشوی با بخار، بیشتر افراد به دنبال خرید دستگاه بخارشو هستند. برای خرید بخارشوی دست دوم باید نکاتی را رعایت کنید. برای خرید و فروش بخارشوی دست دوم باید به مارک و تولید کننده آن توجه کنید. همچنین مهمترین نکته در خرید بخارشوی دست دوم از سمساری شناخت کیفیت، نوع و سلامت تجهیزات آن است.

در هنگام خرید حتما موارد زیر را رعایت کنید.

جذب رطوبت

به طور طبیعی رفع آلودگی سطحی در بخارشوها به کمک دما و فشار زیاد انجام می‌شود اما روش جمع آوری خاک و رطوبت کف در این دستگاه‌ها به دو روش انجام می‌شود.

– در بعضی از مدل‌های بخارشو، این کار با کمک یک حوله انجام می‌شود که سری‌های خاص خود را دارد و در برخی دیگر از مدل‌ها، رطوبت حاصل از تمیز کردن به کمک ویژگی مکش دستگاه از روی سطح جمع می‌شود.

مقدار فضایی که بخارشو اشغال می‌کند

افرادی که فضای کافی برای نگهداری بخارشو حجیم و چند منظوره ندارند، خرید مدل پارویی بهترین انتخاب است. اما اگر این مدل را انتخاب کردید، باید به وزن آن نیز توجه کنید.

امکان جدا کردن لوله از بدنه

یکی از نکاتی که غالباً نادیده گرفته می‌شود، امکان جدا شدن لوله از بدنه دستگاه و محفظه سیم است. سیم ممکن است دور بدنه پیچیده شود یا در کنار آن قرار گیرد، اما جدا نکردن لوله بخارشوی دست دوم از بدنه باعث می‌شود دستگاه فضای زیادی را اشغال کند.

وزن بدنه

قبل از اینکه تصمیم نهایی خود را برای خرید یک مدل خاص بخارشوی دست دوم بگیرید، حتما بخارشو را در دست بگیرید و وزن و راحتی کار با آن را بسنجید. بسیاری از افراد این فاکتور را نادیده می‌گیرند و پس از خرید متوجه می‌شوند که نمی‌توانند به راحتی با دستگاه کار کنند.

اﯾﻤﻨﯽ

در صورت نداشتن ایمنی کافی برای بخارشوی دست دوم، احتمال سوختگی هم وجود دارد.

قیمت

ﻗﯿﻤﺖ خرید برای خرید هر دستگاه بسیار مهم است، اما باید به این نکته توجه داشته باشید که در بسیاری از موارد قیمت ارزان بخارشوی دست دوم به دلیل کیفیت پایین قطعات مورد استفاده و عدم رعایت اصول ایمنی و استاندارد در تولید این موارد است. بنابراین سعی کنید تا آنجا که ممکن است از مارک‌های معروف و معتبر خرید کنید.

بخار شو دست دوم و خرید آن
قیمت بخارشو دست دوم

ظرفیت

دستگاه‌های بخارشوی موجود در بازار معمولاً از 300 میلی لیتر تا 3 لیتر ظرفیت دارند و توجه داشته باشید که اگر ظرفیت مخزن بخارشو کم باشد‌، بهتر است دستگاه بخارشویی تهیه کنید که بتواند در هنگام کار با دستگاه به آن آب اضافه کنید.

قدرت

توان الکتریکی دستگاه نشان دهنده کیفیت و قدرت دستگاه بخارشوی دست دوم است. دستگاه‌هایی که بین 1500 تا 2000 وات مصرف برق دارند برای استفاده در منزل مناسب هستند. هرچه قدرت دستگاهی که می‌خرید بیشتر باشد، دستگاه دیرتر آب مخزن را به بخار تبدیل می‌کند.

قدرت تولید بخار

عامل دیگری که هنگام خرید دستگاه بخارشوی دست دوم باید در نظر گرفت، قدرت تولید بخار دستگاه است که با واحد “بار” اندازه گیری می‌شود. هرچه این عدد بیشتر باشد، قدرت خروجی بخار نیز بیشتر است. بخارشوهایی که قدرت تولید بخار 2 تا 5 “بار” را دارند، برای مصارف خانگی مناسب هستند.

روش کار سمساری آریا

سمساری آریا یک خدمات سمساری در تهران است که به شما کمک می‌کند که لوازم منزل خود را چه وسایل نو و چه دست دوم به راحتی و در کمترین زمان و با خیال راحت ممکن بفروشید.

این سمساری در بیشتر محلات تهران دارای شعبه و نمایندگی برای خدمات است. مطمئن باشید بالاترین قیمت را به شما خواهند داد و بعد از توافق نزدیکترین کارشناس به محل شما اعزام می شود و لوازم شما را خریداری و به محل خدمات سمساری در تهران منتقل می کنند و به همین راحتی می توانید لوازم منزل خود را به فروش برسانید.

فروش لوازم منزل به سمساری آریا همیشه قابل اعتمادتر است نسبت به آن که خود شما بخواهید آن لوازم را بفروشید و یا به خریداران دوره گرد بفروشید.

خدمات سمساری آریا در تهران با توجه به اعتباری که دارد اجناس شما را به قیمت بهتر خریداری و قابل اعتمادتر است. از طرف دیگر به دلیل داشتن مشتری برای فروش لوازم در اسرع وقت لوازم را می‌خرند و به دست خریداران جدید می‌رسانند.

بخارشو دست دوم
کار با بخارشو

قیمت گذاری

قیمت لوازم منزل شما بر اساس سال ساخت و مقدار سالم و یا خراب دستگاه مشخص می‌شود. اگر دستگاه شما سالم باشد و یا مدل آن به روز باشد سمساری آریا آن را با اختلاف بسیار کمی از قیمت نو خریداری می‌کند.

حمل اجناس

پس از خرید لوازم منزل، با وانت شرکت بارگیری شده و به محل خدمات سمساری در تهران منتقل می شود. هزینه حمل و نقل لوازم به عهده سمساری آریا است و شما هیچ هزینه پرداخت نمی کنید.

پرداخت مبلغ

پس از توافق و خریداری لوازم مبلغ به صورت نقدی یا اعتباری به صورت آنی به شما پرداخت خواهد شد و شما هیچ نگرانی در خصوص دریافت مبلغ خود ندارید و بعد از تسویه حساب اجناس را تحویل شرکت می‌دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *