download-hd-calendar-semi-circle-shape-png-transparent-png-image-semi-circle-shape-png-1866_935
download-hd-calendar-semi-circle-shape-png-transparent-png-image-semi-circle-shape-png-1866_935

سمساری منصف تهران

سمساری منصف تهران

سمساری منصف تهران

خرید از سمساری یکی از کار هایی است که امروزه به دلیل بالا رفتن قیمت لوازم و وسایل نو و آکبند، بسیار در بین مردم رایج شده است. اما انتخاب سمساری منصف تهران، یک کار دشوار به شمار می آید که باید در زمان خرید از سمساری به آن توجه کرد و نکاتی را در نظر گرفت.

در این مطلب سمساری آریا تصمیم دارد تا شما را با نشانه های سمساری منصف تهران آشنا کند. با ما همراه باشید.

درباره سمساری منصف تهران
سمساری منصف تهران

خرید لوازم دست دوم از سمساری منصف تهران

خدماتی که امروزه سمساری ها ارائه می دهند، جزو نیازمندی های روز مردم می باشد. به طور کلی خرید لوازم و وسایل دست دوم امروزه مورد استقبال خیلی از افراد جامعه قرار گرفته است. به همین خاطر سمساری ها، فعالیت گسترده ای را آغاز کرده اند تا بتوانند به راحتی پاسخگوی نیاز افراد مختلف باشند.

خرید و فروش لوازم و وسایل دست دوم، این امکان را فراهم کرده است تا علاوه بر آسیب های کم تر به محیط زیست، سایر افرادی که به آن ها نیاز دارند، بتوانند این دسته از لوازم و وسایل را با قیمتی مناسب تهیه کنند. اما در این بین، انتخاب یک سمساری برای خرید و فروش لوازم و وسایل دست دوم، شاید کاری آسان و پیش پا افتاده به نظر آید، اما از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد.

نشانه های سمساری منصف تهران

همان طور که پیش تر گفته شد، باید در زمان خرید لوازم و وسایل دست دوم، سمساری شناخته شده و مطمئنی را پیدا نمود. به همین خاطر تصمیم داریم در این بخش از مطلب، در مورد نشانه های سمساری منصف تهران صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

قیمت گذاری منصفانه

یکی از نشانه های بارز سمساری منصف تهران، قیمت گذاری مناسب لوازم و وسایل دست دوم به صورت منصفانه و بر اساس ارزش واقعی هر کالا می باشد.

بسیاری از سمسار ها عادت دارند که پس از دیدن لوازم و وسایل دست دوم شروع به کوبیدن آن کنند و تمامی نقطه ضعف های کالا را بیان کنند. این در واقع یک ترفند قدیمی است که سمساری ها از این ترفند برای کاهش قیمت خرید لوازم و وسایل دست دوم مشتریان استفاده می کنند.

البته نا گفته نماند که سمسار در زمان خرید و فروش لوازم و وسایل دست دوم، به دنبال کسب سود بیش تر می باشد، از این رو خرید لوازم دست دوم از شما با کم ترین قیمت می تواند حاشیه سود بیش تری را برای سمسار رقم بزند.

سمساری منصف تهران
نشانه های سمساری منصف تهران

لازم است بدانید که هر کالایی به عنوان کالای دست دوم، برای خود ارزشی مشخص دارد و باید قیمت گذاری آن ها بر اساس ارزش واقعی آن ها باشد. در این بین بهتر است بدانید که به طور کلی اجناس دست دوم دارای نوسانات قیمتی می باشند. اما محدوده قیمت مشخصی برای آن ها وجود دارد که شما در زمان خرید از سمساری منصف تهران متوجه آن خواهید شد.

قیمت فروش منصفانه

یکی دیگر از نشانه های سمساری منصف تهران، قیمت فروش منصفانه می باشد. بدون در نظر گرفتن قیمت اجناس دست دوم که از قیمت لوازم و وسایل نو و آکبند، کم تر می باشد، باید به قیمت فروش آن ها در زمان خرید توجه کنیم.

این که کالایی به عنوان کالای دست دوم به فروش می رسد، باید نسبت به ارزش و کارایی که دارد، به درستی قیمت گذاری شده باشد. به طور مثال اگر تفاوت قیمت آباژور دست دوم با یک آباژور نو آکبند با همان مدل، بین 100 تا 150 هزار تومان باشد، شاید خرید نو و آکبند آن به صرفه تر و منطقی تر شمرده شود.

صداقت در فروش

یکی از چالش های اصلی در زمان خرید لوازم و وسایل دست دوم، سنجش کیفیت محصولات می باشد. توجه داشته باشید که یکی از نشانه های سمساری منصف تهران، صداقت شخص سمسار در زمان فروش کالا می باشد. چرا که در صورت از دست کیفیت محصول و یا هر گونه زدگی و ایراد، باید سمسار آن ها را صادقانه با شما درمیان بگذارد تا شما بتوانید با دیدگاهی مشخص و با اطلاع از نواقصی که دارد آن را خریداری نمایید.

دوری کردن از شعار دادن و اصطلاحا تو سر مال زدن

خرید لوازم و وسایل دست دوم، با نازلترین قیمت، خرید اجناس کار کرده با بالا ترین قیمت و… از جمله شعار هایی است که به دفعات در میان سمساری ها و سمسار ها دیده ایم. بسیاری از سمسار ها از این دسته از شعار ها در جهت جلب مشتری استفاده می کنند و پس از حضور در منزل و دیدن کالای دست دوم، سعی دارند تا قیمت اجناس را کم کنند و تا جایی که امکان دارد، آن را به پایین ترین قیمت از شما خریداری کنند.

مشتری مداری

از دیگر عوامل و نشانه های سمساری منصف تهران، مشتری مداری می باشد. بسیاری از سمسار ها توجه زیادی به نیاز های مشتریان نداشته و تنها به دنبال کسب سود شخصی می باشند. به همین خاطر برای پیدا نمودن سمساری منصف تهران، باید به دنبال گزینه ای باشید که در کنار سود خود، به رضایت مندی مشتی نیز فکر کند.

وقت گذاشتن برای مشتری، یکی از اصلی ترین معیار های شناخت سمساری منصف تهران می باشد. چرا که باید سمسار بتواند لیستی از بهترین ها را به شما ارائه دهد و کالای دست دوم را بر اساس نیاز ها و الویت های شما، به شما معرفی نماید.

سمساری منصف تهران
نکاتی در مورد خرید از سمساری منصف تهران

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *