download-hd-calendar-semi-circle-shape-png-transparent-png-image-semi-circle-shape-png-1866_935
download-hd-calendar-semi-circle-shape-png-transparent-png-image-semi-circle-shape-png-1866_935

سمساری لوکس

سمساری لوکس

احتمالاً تا به امروز کلمه سمساری لوکس به گوشتان خورده است. حتماً تا به حال با سوال برایتان پیش آمده که منظور از سمساری لوکس چیست؟

محلی که در آن خرید و فروش لوازم و وسایل دست دوم انجام می شود، سمساری گفته می شود. در واقع لوازمی که در این مغازه‌ ها در جهت خرید و فروش موجود هستند، نو نخواهند بود.

بلکه زمانی توسط شخص یا اشخاصی دیگر مورد استفاده قرار گرفته بوده اند. این موضوع باعث شده است تا کلمه لوکس برای سمساری ها واژه بی ‌مفهومی به نظر برسد. ولی همچنان میبینیم که استفاده از این عنوان برای سمساری ها بسیار رایج می باشد.

حالا دقیقاً منظور از سمساری لوکس چیست؟

بعضی از سمساری‎ ها به طور ویژه ای کار خرید و فروش لوازم لوکس و آنتیک را انجام می‌ دهند. به همین دلیل به سمساری لوکس مشهور می شوند.

منظور از سمساری لوکس، سمساری می باشد که فعالیت ویژه و تخصصی آن در حیطه لوازم لوکس و آنتیک خواهد بود. اکثراً بیشتر سمساری ها تمایل زیادی نسبت به خرید لوازم لوکس نشان می‌ دهند، اما شرایط سمساری که به‌ طور تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کند، متفاوت است.

به این دلیل که این نوع سمساری ها بیشتر اوقات جهت تخمین و تشخیص ارزش و قدمت کالا از لوازم ویژه ای استفاده می‌ کنند. همچنین در این سمساری ها از کارشناسان متخصص در این زمینه بهره مند می شوند که اکثراً افراد بسیار با تجربه ای هستند که سال ها در زمینه تشخیص و خرید و فروش اجناس آنتیک و عتیقه در حال فعالیت هستند.

سمساری لوکس
سمساری لوکس

وجود این ویژگی ‌ها باعث می شود تا این نوع سمساری از یک سمساری معمولی متمایز باشد. زیرا فعالیت تخصصی در حوزه خرید و فروش عتیقه جات، خرید و فروش فرش دستباف دست دوم و … این سمساری را تبدیل به یک مرجع برای خرید و فروش این لوازم می ‌کند.

سمساری های لوکس به‌ طور ویژه ای در مناطق مختلف تهران در حال فعالیت هستند. به طور معمول بیشتر آن ‌ها نیز برای خرید و فروش لوازم آنتیک و … خریدار یا نماینده خود را به محل اعزام می ‌کنند.

ویژگی خریدار لوازم آنتیک

یکی از ویژگی ‌های بسیار با اهمیت سمساری لوکس اعزام خریدار لوازم لوکس و آنتیک به محل و منزل شما می باشد. اکثر افراد برای خرید و فروش لوازم دست دوم استفاده از خدمات سمساری آنلاین را ترجیح می دهند. این موضوع در زمینه خرید و فروش لوازم لوکس و آنتیک نیز وجود دارد. به این ترتیب که تنها با یک سرچ در اینترنت و تماس با این سمساری ها کارشناسان ارزش گذاری لوازم آنتیک، عتیقه و … جهت ارزش گذاری و خرید به محل اعزام خواهند شد. و در کمترین زمان وسیله آنتیک شما را با بهترین قیمت خریداری می کنند.

مزیتی که این نوع خرید و فروش دارد این است که دیگر لازم نیست تا لوازم گران قیمت و آنتیک خود را در شهر به منظور فروش آن حمل کنید و به سمساری های مختلف نشان دهید و دائم نگران آسیب دیدن آن باشید.

خرید لوازم آنتیک از سمساری ها

به طورکلی سمساری دارای دو قسمت خریدار و فروشنده دارد. به‌ بیان دیگر سمساری ها فقط عمل خرید یا فروش را به‌ طور یک طرفه انجام نمی ‌دهند. بلکه این محل ها در نقش واسطه کار را پیش می برند. به همین دلیل سمساری ها هر دو عمل خرید  و فروش را همزمان انجام می ‌دهند.

لازم به ذکر است سمساری ها یکی از مراکز بسیار عالی جهت خرید لوازم لوکس و عتیقه می باشند. زیرا نیازی نیست برای خرید این نوع از لوازم هزینه ‌ای برابر با هزینه خرید یک مدل نو همان لوازم پرداخت شود. با وجود این سمساری ها می‌ توان با پرداخت هزینه مناسب کالای مورد نظر را در کمترین زمان خریداری نمود. توجه داشته باشید که در سمساری ها تعویض یک وسیله با لوازم دیگر نیز ممکن می باشد. 

نتیجه گیری

سمساری آریا یکی از سمساری های لوکس تهران می باشد. که این مرکز در زمینه خرید و فروش لوازم عتیقه و آنتیک تخصص ویژه ای دارد. به بیان بهتر در هر کجای تهران که باشید می‌توانید از خدمات این سمساری بهره مند شوید.

سمساری لوکس
خرید و فروش لوازم آنتیک در سمساری

سمساری آریا خریدار متخصص لوازم آنتیک و عتیقه ی دست دوم را به محل و منزل شما اعزام می کند. به همین دلیل بدون صرف زمان و هزینه به‌ سهولت می ‌توانید با این مرکز تماس بگیرید تا کارشناسان قیمت ‌گذاری و خرید به منزل شما اعزام شوند. سمساری آریا همانند سایر سمساری های دیگر در هر دو زمینه خرید و فروش لوازم آنتیک و دست دوم فعالیت می ‌کند.

شما می توانید جهت فروش لوازم آنتیک خود و یا اگر قصد خرید این نوع وسایل را دارید با کارشناسان ما در سمساری آریا در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی نمایند. ما سعی کرده ایم در این مرکز از حضور متخصصان در این زمینه بهره ببریم تا شما بتوانید به بهترین قیمت و در کمترین زمان لوازم مورد نیاز خود را تهیه کنید یا به فروش برسانید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *