download-hd-calendar-semi-circle-shape-png-transparent-png-image-semi-circle-shape-png-1866_935
download-hd-calendar-semi-circle-shape-png-transparent-png-image-semi-circle-shape-png-1866_935

سمساری برای لوازم در حد نو

سمساری برای لوازم در حد نو

اگر علاقه دارید که درباره سمساری برای لوازم در حد نو بیشتر بدانید در این مطلب همراه ما باشید. سمساری به محلی گفته می شود که در آن لوازم دست دوم در حد نو خرید و فروش می شوند. همه ما حداقل یک بار جهت خرید و فروش لوازم دست دوم به سمساری مراجعه کرده اند. زیرا گاهی اوقات که نیاز است کالایی با قیمت مناسب خریداری کنند و یا زمانی که نیاز باشد وسایل منزل ومحل کار را تعویض کنند اولین محلی که به ذهن می رسد سمساری است.

در مناطق نزدیک محل زندگی و کار شما سمساری های بسیار فراوانی در حال فعالیت می باشند که شما می توانید جهت خرید و فروش کالا های دست دوم خود از آن ها کمک بگیرید و از خدمات آن ها بهره مند شوید. این که بتوان لوازم دست دوم در حد نو خود را با قیمت مناسب به فروش رساند یکی از مواردی که بسیاری از افراد دنبال آن ها هستند.

با توجه به اسراف وقت و ترافیک در سطح شهر تهران پیدا کردن سمسار مطمئن گاهی اوقات کاری دشوار و زمان بر خواهد بود اما نیازی نیست نگران این موضوع باشید کافی است با سمساری آریا تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن در هر جای تهران که هستید به مکان مورد نظر نیرو اعزام شود و کالای شما را با قیمت مناسب خریداری کنند.

نحوه خرید و فروش لوازم در حد نو در سمساری

زمانی که کالای دست دوم در حد نو برای فروش دارید و سریعا نیاز به پول نقد دارید، می توانید با سمساری آریا در هر نقطه از تهران تماس بگیرید.

سمساری برای لوازم در حد نو
سمساری برای لوازم در حد نو

بعد از تماس شما کارشناسان سمساری آریا به محل شما آمده و کالاهای دست دوم شما را با بالاترین قیمت خریداری می کنند و سپس بسته بندی کرده و به محل سمساری منتقل خواهند کرد، شما با تماس با سمساری آریا می توانید خاطره ای خوش از فروش لوازم دست دوم خود داشته باشید.

نکات رعایت شده در خرید و فروش لوازم در حد نو در سمساری

برای خرید و فروش دانستن نکات زیر بسیار ضروری است و برای فروش موفقیت ‌آمیز لازم است با این نکات آشنا شوید که عبارت اند از:

حتماً تحقیقات خود را در این زمینه انجام دهید:

از یک سمسار انتظار نداشته باشید که قبل از انجام معامله، همه مسائل را در زمینه با کالاهای دست دوم به شما توضیح دهد. هرگز این شاهد همچین مسئله ای نخواهید بود که همه چیز در در لحظه بفهمید. لازم به ذکر است که اگر شما بدون داشتن اطلاعات کافی به مغازه ی سمساری مراجعه کنید و هیچگونه اطلاعاتی درباره لوازم دست دوم مورد نظرخودتان نداشته باشید و ندانید که ارزش آن ها حدودا چقدر است احتمالا خود را با مبلغ زیادی پول فریب خواهید داد.

برای تعیین ارزش کالا پیش از رفتن به مغازه ی سمساری، اطلاعات لازم را جمع آوری کنید، توجه داشته باشید که وضعیت کالا را به دقت ارزیابی کنید زیرا شرایط آن تاثیر به سزایی بر میزان قیمت و ارزش آن دارد. این کار به شما کمک خواهد کرد تا یک ایده تقریبی درمورد وسیله ی مورد نظر خود به دست آورید.

این را بدانید که باید ۲۵ تا ۵۰ درصد از قیمت خرده‌ فروشی را حتما کاهش دهید:

بعد از انجام تمام تحقیقات قیمت و ارزش ‌گذاری مهم و ارزیابی صادقانه وضعیت، شما با یک ایده عالی درباره لوازم خود این که چقدر ارزش دارد، وارد مغازه خواهید شد. زمانی که آن‌ ها فقط مایل به پرداخت ۲۵ تا ۵۰ درصد از قیمت لوازم دست دوم شما هستند، شگفت زده نشوید.

جهت ارائه قیمت کالای خود آماده باشید:

در بسیاری از سمساری ها برای شروع بحث سر قیمت نیاز به قیمت پیشنهادی از جانب فروشنده ی کالا دارند. اگر این گونه شد، تعجب نکنید.

شما می ‌توانید چانه زدن را تا حدی بالاتر از این معیار مورد نظر خود شروع کنید تا ببینید که آیا سمسار تمایل به خرید کالای شما دارند. اگر شانس خوبی داشته باشید، ممکن است کالای شما چیزی باشد که سمسار آمادگی فروش آن را به شخص دیگر داشته باشد و یا این که قصد داشته باشد به کلکسیون شخصی خود اضافه کند. تنها در این صورت است که شما می توانید لوازم دست دوم خود را با قیمت مناسب به فروش رسانید. اما اگر چنین شرایطی میسر نباشد، شما مجبور خواهید بود که لوازم خود را ارزان تر در سمساری به فروش رسانید.

سمساری برای لوازم در حد نو
سمساری برای لوازم در حد نو

پس از فروش اصلا به برگشت کالا فکر نکنید:

قبل از این که یک وسیله ی دست دوم را به فروش برسانید، به خصوص اگر یک وسیله ی آنتیک باشد، حتما به این فکر کنید که آیا واقعاً قصد فروش آن را دارید یا خیر؟

اگر بعد از فروش تصمیمتان عوض شود و بخواهید آن را از مالک پس بگیرید، توقع نداشته باشید که آن را از به شما بازگردانند. ممکن است دیگر مایل به فروش آن به قیمت پرداختی شما نباشد؛ زیرا به عنوان مالک فعلی آن ها حق فروش کالای خود را با قیمت بالاتر دارند و حتی سمسارها حق دارند که برای سود خود آن وسیله را با قیمت بالاتری به فروش برسانند.

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *