download-hd-calendar-semi-circle-shape-png-transparent-png-image-semi-circle-shape-png-1866_935
download-hd-calendar-semi-circle-shape-png-transparent-png-image-semi-circle-shape-png-1866_935

راهنمایی خرید ماکروفر دست دوم

خرید ماکروفر دست دوم

آیا می توان ماکروفر دست دوم خرید؟ بله، خرید ماکروفر دست دوم به صرفه است، به شرطی که ماکروفر را بررسی، آزمایش و از فروشنده سوال کنید. شما باید داخل و خارج ماکروویو و سیم آن را بازرسی کنید. باید ماکروویو را به برق وصل کنید، چیزی داخل آن بپزید و همه دکمه ها را فشار دهید. در آخر ، سوالات منطقی در مورد ماکروویو بپرسید.

به ادامه مقاله بروید تا بفهمیم کدام سوالات را باید بپرسید، از کجا می توانید ماکروفر دست دوم را برای خرید پیدا کنید و چرا باید ماکروفر دست دوم را خریداری کنید.

خرید ماکروفر دست دوم
یک ماکروفر سالم

خرید ماکروفر دست دوم

یکی از بزرگترین دلایلی که باعث می شود خرید ماکروفر دست دوم ناامن به نظر برسد وجود این تصور است که ماکروویو خود ایمن نیست. برخی افراد معتقدند که ماکروویوها مضر هستند و مواد رادیواکتیو را در محیط منتشر می کنند.

چند دلیل وجود دارد که ممکن است خرید ماکروویو دست دوم عجیب به نظر برسد. اول، این که ماکروویو داخل خانه افراد بوده است و آن ها غذا های مختلفی را با آن پخته اند.

دوم، برق است. به راحتی می توان فرض کرد که اگر کسی در حال فروش وسیله ای یا قطعه ای از تجهیزات الکتریکی است، مشکلی در این کار وجود دارد. وقتی صحبت از دستگاه هایی می شود که باید به برق وصل شوند، ما بسیار بدبین هستیم.

سوم، فکر می کنم همه ما این احساس را داریم که افرادی که نمی شناسیم سعی می کنند ما را گول بزنند. اگر هر موردی را از خریدار دیگری خریداری کرده اید، پس از ناراحتی ناشی از آن آگاه هستید. شما شروع به پرسیدن سوالاتی از خود می کنید مانند “چرا آن را می فروشد، آیا او سعی می کند یک مسئله را بر من تحمیل کند و غیره”

چرا ماکروفر دست دوم خریداری کنید؟

حداقل دو دلیل برای خرید مایکروویو دست دوم وجود دارد:

بسیار ارزان تر است. در بسیاری از موارد، می توانید مایکروویو دقیقاً یکسان با نو را با نصف قیمت پیدا کنید.

برای محیط زیست بهتر است.

در چه شرایطی نباید ماکروفر دست دوم خرید

فروشنده عجله می کند “حالا بخر، ممکن است فردا دیگر موجود نباشد”.
فروشنده به شما اجازه آزمایش ماکروویو را نمی دهد – “من خودم دیشب از آن استفاده کردم.”
ماکروویو تمیز نیست
ماکروویو خراب است
مایکروویو به نظر می رسد تعمیر شده است
مایکروویو دارای قطعات گم شده است
به دوشاخه ای که به خروجی متصل است آسیب وارد شده است

به طور کلی، اگر موارد بالا درست نیست، ماکروویو را خریداری نکنید.

خرید ماکروفر دست دوم
تست سالم بودن ماکروفر

سوالاتی که هنگام خرید ماکروفر دست دوم باید از فروشنده پرسید

ماکروویو چند سال کار کرده؟
چرا داری  می فروشی؟
آیا آن را نو خریداری کردید یا دست دوم؟
آیا دفترچه راهنما دارید؟
آیا ماکروویو هنوز تحت ضمانت است؟
آیا تا به حال تعمیر شده اید؟
آیا کاری برای آن انجام داده اید؟
آخرین باری که از ماکروویو استفاده کرده اید کی بوده؟

چه کسی باید از ماکروویو دست دوم استفاده کند؟

اگر شما دانشجوی هستید و در خانه موقت زندگی می کنید و به مدت کوتاهی به ماکروویو احتیاج دارید. یا اینکه در حال مهاجرت هستید، زیاد آشپزی نمی کنید، می خواهید کمتر هزینه کنید و یا به محیط زیست بیشتر اهمیت می دهید، خرید ماکروفر دست دوم گزینه ی خوبی برای شما است.

قبل از خرید ماکروویو دست دوم این کار را انجام دهید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که به صورت آنلاین قیمت های جدید و دست دوم را جستجو کنید. جستجوی قیمت ها به شما ایده می دهد که قیمت این محصول چقدر است.
همچنین در زمان نمایش همه دکمه ها از جمله شروع، توقف و فن را فشار دهید.

اگر ماکروویو آزمایشات شما را پس داده است، شروع به مذاکره کنید. شما می دانید که ماکروویو باید چه هزینه ای داشته باشد، بنابراین باید سقف قیمتی شما باشد.

ماکروفر دست دوم
بررسی دکمه های ماکروفر

نتیجه

شما می توانید یک مایکروویو دست دوم خریداری کنید. همانطور که قبلاً در این پست دیدیم  بزرگترین سمساری ها ماکروویوهای جدید و دست دوم را می فروشند. خرید ماکروویو دست دوم می تواند باعث صرفه جویی در هزینه شما و کمک به محیط زیست شود.

همچنین، در هنگام خرید ماکروویو دست دوم مشکلات زیادی وجود دارد که باید از آن ها آگاه باشید. شما باید نسبت به فروشنده محتاط باشید، ماکروویو را بررسی کرده و سوالات زیادی را بپرسید.

روش کار سمساری آریا

سمساری آریا یک خدمات سمساری در تهران است که به شما کمک می‌کند که ماکروفر دست دوم خود را چه نو و چه دست دوم به راحتی و در کمترین زمان و با خیال راحت ممکن بفروشید. و یا اگر به ماکروفر دست دوم سالم و معتبر نیاز دارید از طریق این سمساری اقدام به خرید کنید و در  بیشتر محلات تهران دارای شعبه و نمایندگی برای خدمات است. فروش لوازم منزل به سمساری آریا همیشه قابل اعتماد تر است نسبت به آن که خود شما بخواهید آن لوازم را بفروشید و یا به خریداران دوره گرد بفروشید.

خدمات سمساری آریا در با توجه به اعتباری که دارد اجناس شما را به قیمت بهتر خریداری می کنند و قابل اعتماد تر است. از طرف دیگر به دلیل داشتن مشتری برای فروش لوازم در اسرع وقت لوازم را می خرند و به دست خریداران جدید می رسانند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *