download-hd-calendar-semi-circle-shape-png-transparent-png-image-semi-circle-shape-png-1866_935
download-hd-calendar-semi-circle-shape-png-transparent-png-image-semi-circle-shape-png-1866_935

معرفی بهترین سمساری نیاوران

بهترین سمساری نیاوران

مقدمه

قبل از معرفی بهترین سمساری نیاوران اجازه دهید نگاهی به تعریف سمساری و سمسار داشته باشیم. مطمئنا شما هم با کلمه سمساری آشنایی کمی دارید، منظور از سمساری محلی برای خرید و فروش لوازم دست ‌دوم می باشد. البته در زمان حال! زیرا در گذشته سمساری محلی برای خرید و فروش کالاهای ارزشمند بوده است. از لحاظ لغوی نیز سمساری کلمه‌ ای عربی به معنای میانجی میان خریدار و فروشنده است.

شما هم احتمالاً حداقل برای یک بار دنبال سمساری بوده ‌اید اما نتوانستید یک سمساری خوب برای خود پیدا کنید. در این راستا ما مطلبی آماده کرده که در آن ویژگی ‌های یک سمساری خوب را بیان کرده و به شما بهترین سمساری نیاوران را معرفی می‌کنیم. اگر شما ساکن نیاوران می باشید و نمی توانید یک سمساری خوب پیدا کنید، در ادامه با ما همراه باشید.

سمساری
سمساری

سمسار به چه کسی می گویند؟

شاید پاسخ به این سؤال در ذهن شما ساده باشد و سمسار را همان مغازه‌دار سمساری بدانید اما این‌طور نیست. در عام بازار، سمسار  به فردی می گویند که همه فن حریف باشد. زیرا این فرد باید از هر چیزی اطلاع داشته باشد تا بتواند یک سمساری را به نحو احسن اداره کند. سمساران معمولاً با کلیه لوازم آشنایی دارند، همه مارک ‌ها را می‌شناسند و به خوبی از ارزش واقعی اجناس مطلعند و به خرید و فروش این اجناس می‌پردازد. 

چه کسانی می‌توانند در سمساری کار کنند؟

هر فردی می‌تواند کار خرید و فروش کالاهای دست ‌دوم مردم را انجام دهد، اما مقررات برای همه ‌ی افرادی که کالا های دست ‌دوم خریداری می‌کنند و یا کالا را به مردم می‌فروشند، صدق نمی‌کند؛ در صورتی که همه ی کالاها به طور مستقیم از سازندگان، عمده فروشان، یا فروشندگان خریداری شوند و یا از مردم دریافت شوند این موضوع صدق خواهد کرد.

کالای دست ‌دوم، کالایی است که قبلاً کسی مالک آن بوده و مورد استفاده قرار گرفته است و یا توسط شخص دیگری فرسوده شده و تازگی ندارد. فردی که در داخل شهر، کار تجارت کالا های دست ‌دوم را انجام دهد، غیرقانونی است و فقط افراد دارای مجوز، مجاز به انجام این کار هستند.

بهترین سمساری نیاوران

سمساری تهران آریا با داشتن تمام ویژگی‌هایی که در ادامه خواهیم گفت، بهترین سمساری نیاوران است. سمساری آریا در تمامی مناطق تهران شعبه دارد که در سایت می‌توانید مشاهده کنید. سمساری آریا به شما کمک می‌کند که لوازم منزل خود را اعم از وسایل نو و دست دوم از قبیل یخچال، فریزر، اجاق‌گاز، تلویزیون، مبلمان، سرویس خواب، لوازم چوبی، لوازم آنتیک، لوازم برقی، شکستنی، خرده ریز، رادیو گرام، ماشین لباسشویی، ماشین ظرف‌شویی، دراور، بوفه، میز ناهارخوری و …. را به راحتی و در کمترین زمان ممکن با اعتماد کامل به فروش رسانید.

تنها کافی است با شماره تماس‌های شعب مختلف سمساری آریا در نقاط مختلف تهران اعم از شعب شرق، غرب، شمال، مرکز تهران تماس حاصل فرمایید تا متخصصین این مجموعه مجرب و حرفه ای در سریع‌ ترین زمان ممکن وسایل شما را با منصفانه‌ترین قیمت خریداری نمایند.

بهترین سمساری نیاوران
بهترین سمساری نیاوران

ویژگی‌های بهترین سمساری نیاوران یعنی سمساری آریا 

مدیریت عالی و درست

احتمالا به کار بردن واژه مدیریت برای سمساری کمی دور از انتظار باشد، اما حقیقت این است که بهترین سمساری نیاوران لازم است توسط بهترین مدیر اداره شود. معمولاً تصور عموم از سمساری ‌ها افرادی عبوس و بی حوصله است که قصد بر گران‌ فروشی و اصطلاحا کلاه گذاشتن بر سر عموم دارند، در صورتی که همیشه اینطور نیست. در نتیجه یک سمساری خوب باید این ذهنیت را از خود دور کند.

همچنین بهترین سمساری نیاوران حتماً باید چیدمانی منظم و مرتب داشته باشد. معمولاً مشتریان سمساری به دنبال چیز مشخصی نیستند در نتیجه عدم نظم چیدمان می‌تواند آن‌ها را سرگردان کند. علاوه بر این مدیر سمساری باید بداند که چه وسایلی را در دید قرار دهد تا فروش بهتری داشته باشد.

از آنجایی که اجناس داخل مغازه از وسایل اضافی خانواده‌ ها تهیه می‌شود، یک سمساری باید بداند که چه کالاهایی برای عموم مردم جذابیت دارد. این مغازه نیازی به ویترین ندارد، اما نوع چیدمان مغازه بسیار اهمیت دارد. در نتیجه بهترین سمساری نیاوران مطمئناً یک مدیر و فروشنده برتر دارد.

محیط مناسب 

علاوه بر چیدمان منظم، محیط نیز بسیار تأثیرگذار است. شاید در فیلم های قدیمی دیده باشید که نور سمساری‌ها بسیار کم بوده و حالت کهنه و قدیمی دارند؛ اما در واقعیت این طور نیست. یک سمساری خوب باید از نور مناسب بهره‌مند باشد. نور مغازه باید طوری باشد که اجناس به خوبی دیده شوند و مشتری بتواند از هر زاویه ای آن را نگاه کند‌.

بهترین سمساری نیاوران
سمساری

قیمت به صرفه

یک سمساری مناسب می‌داند که با چه قیمتی باید محصول را خریداری کرده و با چه قیمتی بفروشد. اگر محصول خود را گران بخرد، مجبور است به مشتری نیز گران بدهد‌. به همین دلیل قیمت مناسب از ویژگی‌های بهترین سمساری نیاوران یعنی سمساری آریا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *