download-hd-calendar-semi-circle-shape-png-transparent-png-image-semi-circle-shape-png-1866_935
download-hd-calendar-semi-circle-shape-png-transparent-png-image-semi-circle-shape-png-1866_935

اسرار فروش آنلاین اجناس دست دوم

اجناس دست دوم

خیلی از ما وسیله ای را برای زمان زیادی در انبار یا منزلمان داشته ایم و حالا می خواهیم آن ها را بفروشیم. در این مقاله می خواهیم اسرار فروش آنلاین اجناس دست دوم به سمساری بپردازیم. با ما همراه باشید.

نکات مهم در فروش اجناس دست دوم

استفاده از شبکه های اجتماعی

شما همچنین می‌توانید برای فروش اجناس دست دوم از اپلیکیشن‌های موبایل و شبکه های اجتماعی استفاده کنید. در این روش کارمزد حذف می‌ شود چون شما خود فروشنده اصلی هستید. در نتیجه می‌توانید کالای مدنظر خود را با قیمت بیشتر بفروشید.

البته در نظر داشته باشید که آگهی کردن آن ها در سایت ها و اپلیکیشن های فضای مجازی مستلزم وقت گذاشتن بسیار زیاد و پاسخگویی به تماس های تلفنی و پیامک های زیادی است که خریداران برای شما می فرستند. یا باید پذیرای افراد مختلفی باشید که وارد منزل شما می شوند تا اجناس را بازدید کنند و اگر تصمیم گرفتند آن را بخرند!

اما ایراد این کار، این است که این پیج‌ ها هیچ مسئولیتی را در قبال کلاه‌ برداران قبول نمی‌کنند؛ بنابراین مسئولیت کل فروش وسیله به دست خود شماست.

فروش اجناس دست دوم
از شبکه های اجتماعی برای فروش استفاده کنید

فروش اجناس دست دوم پرمشتری

در نکته اول باید به این نکته اشاره کردکه شما باید محصولی را ارائه دهید که مشتری کمی نداشته باشد! فروش اجناس دست دوم خاص یا قیمت بالا را کمتر می توان به صورت آنلاین فروخت.

از عکس های زیاد و باکیفیت استفاده کنید

مشتری به شما و محصول شما دسترسی ندارد و تنها راه ترغیب به خرید دیدن تصاویر است، بنابراین از زوایای مختلف عکس های دقیق و مناسب بگیرید. تبلیغات دارای عکس 5 برابر بیشتر دیده می شود! رایج ترین مشکل عدم تمرکز بر روی محصول و تاریک بودن محصول است. اگر با تلفن همراه عکاسی می کنید، با انگشت روی صفحه تلفن همراه ضربه بزنید تا فوکوس شود یا حالت فوکوس خودکار را روشن کنید تا به طور خودکار روی مواد مورد نظر فوکوس شود.
اگر از این سیستم آنلاین به طور حرفه ای برای فروش روزانه اجناس دست دوم خود استفاده می کنید، توصیه می کنیم برای یادگیری اصول عکاسی، کتابی بخوانید.

فروش اجناس دست دوم
از محصولات خود عکس باکیفیت بگیرید

صادق باشید

اگر اجناس دست دوم که می خواهید بفروشید مشکل یا نقصی دارد، حتما آن را وارد کنید. درج نکردن این موضوع فقط وقت شما را هدر می دهد. از طرف دیگر طرف مقابل برای برداشتن کلاه خود با شما معامله نخواهد کرد و در صورت بروز مشکل می تواند مشکلاتی را برای شما و اعتبار شما ایجاد کند. همچنین، در صورت امتناع مشتری و بهانه های وی برای لغو معامله و جلوگیری از فسخ معامله و ضرر و زیان شما، درج مشکلات احتمالی در محصول شما می تواند به عنوان مدرک مورد استفاده قرار گیرد.

مختصر و مفید توضیح دهید

اگر مشتریانی که برای افزایش اطلاعات خود در مورد محصولات و غیره به سایت می آیند را کنار بگذاریم، همیشه به خاطر داشته باشید که یکی از دلایل خرید آنلاین تنبلی است، بنابراین هوای همه و بخشی از نوشته های خود را داشته باشید. در مورد مزایا و معایب اجناس دست دوم خود به طور مختصر توضیح دهید. شاید این یکی از دلایل اختصاص چنین مکان هایی به مخاطبان در سایت هایی مانند دیجی کالا باشد.

قیمت دهی اجناس دست دوم
برای کالاهای خود قیمت منطقی بگذارید

از استعداد خود استفاده کنید

اگر می توانید خوب صحبت کنید و بازار را گرم کنید، حتماً مخاطبان را دعوت کنید تا با شما تماس بگیرند. البته، این نکته نباید مانع از ارائه حداقل توضیحات در متن و محتوای مقاله شما شود و از این امکان به عنوان یک ابزار مفید در کنار سایر مطالب استفاده کنید.

بهینه سازی موتور جستجو

اولین کاری که باید در مرورگر انجام شود استفاده از موتور جستجو (مثلاً گوگل) برای یافتن چیز دیگری است! اکثر افراد همین کار را انجام می دهند و می خواهند شما خود را از طریق جستجوی گوگل پیدا کنند، بنابراین اگر محصول شما بهتر باشد، جستجو می شود. عنوان کلید را کوتاه و کاملاً مرتبط با محصول بنویسید. اولین جمله از توضیح متن خود را انتخاب کنید، یک جمله کوتاه که در آن نیز به عنوان کلید ذکر شده است. در توضیحات متنی، نام شهر خود و قیمت کالاها را ذکر کنید.

اکنون چه کاری انجام دهیم

در این جا شما به یک تیم متخصص و مجرب نیاز دارید که تا در کمترین زمان و با منصفانه ترین قیمت اجناس دست دوم مورد نظر شما را خریداری کنند. کافیست که شما با شماره های خدمات سمساری آریا در تهران تماس حاصل فرمایید. این سمساری در بیشتر محلات تهران دارای شعبه و نمایندگی برای خدمات است.

مطمئن باشید بالاترین قیمت را به شما خواهند داد و بعد از توافق نزدیکترین کارشناس به محل شما اعزام می شود و لوازم شما را خریداری و به محل خدمات سمساری در تهران منتقل می کنند و به همین راحتی می توانید لوازم منزل خود را به فروش برسانید. همچنین در صورت تمایل میتوانید با مطالعه مقاله مربوط به نکات فروش لوازم دست دوم منزل، هر آنچه که نیاز دارید تا به درستی این کار را انجام دهید مطالعه بفرمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *